Fotohokje huren: boek hier vanaf €550 voor 4 uur onbeperkt printen!

Dit houten fotohokje boeken, een optie nemen, een op maat gemaakte offerte ontvangen of een vraag stellen? Maak gebruik van onze partner, Photobooths-huren.nl. Dit is de grootste vergelijkingssite voor photobooths van Nederland met 200+ fotohokje, fotospiegels, fotobusjes, GIF booths, bruiloftzuilen, video gastenboeken, fotopalen, greenscreens en instant polaroid camera’s van 100+ verhuurders!

Prijzen fotohokje

Fotohokje beschikbaarheid, offerte en andere vragen

Klik op de onderstaande link om direct met de verhuurder in contact te komen voor een boeking, het checken van beschikbaarheid of andere vragen.

Scroll naar beneden om alle details te lezen over dit fotohokje

Samenvatting Fotohokje

  • Een lachende photobooth assistent
  • Onbeperkt foto’s maken
  • Alle foto’s direct geprint en digitaal nageleverd
  • Een gepersonaliseerde fotoprint
  • Keuze uit verschillende achterwanden
  • Foto’s van studiowaardige kwaliteit
  • Een volle verkleedkist met attributen en props
  • Online privé fotogalerij
  • Leuke optionele extra’s
  • Geen reiskosten t/m 100 km vanaf Breda

Details fotohokje

Claim to fame: Niet alleen een heel gaaf fotohokje, maar de verhuurder sponsort ook goede doelen die mensen helpen voor wie het leven niet altijd 1 groot feest is, zoals KiKa (KinderenKankervrij) en VUMC Kinderstad.

Huurtijd: in het standaard pakket is 4 uur huurtijd inbegrepen. Wil je de photobooth graag langer huren? Dat kan! Voor €45 per half uur kun je tijd bij kopen.

Kwaliteit en kwantiteit props: Je krijgt een goed gevulde verkleedkist vol props. Daarnaast kun je voor €45 een thema verkleedpakket bij boeken. Hierbij heb je de keuze uit een: Love, Space, 90’s, Vintage, Glitter & Glamour of Animals pakket.

Aantal foto’s, afmetingen & dubbel afdrukken: Bij ons krijg je standaard twee fotostrips per fotosessie in 5×15 cm formaat. Het aantal foto’s die je kunt maken is onbeperkt. De stripjes worden vooraf aan helemaal naar eigen stijl gepersonaliseerd.

Begeleiding & bediening: Er is altijd een lachende photobooth assistent bij om alles in goede banen te leiden. De photobooth heeft standaard een simpele ‘one touch’ bediening. Indien gewenst kan dit naar de wensen van de klant worden aangepast voor meer keuzevrijheid. Denk aan het wisselen van fotoformaat, design van de fotoprint etc. Binnen 10 seconden na de laatste foto, komt er een print uitrollen.

Ophalen of bezorgen: Omdat de photobooth altijd inclusief begeleiding is, wordt de photobooth altijd op jouw feestlocatie gebracht. Het fotohokje is in heel Nederland te bestellen: de eerste 100 kilometer vanuit Breda zijn gratis. Dat betekent dat o.a. Den Haag, Rotterdam, Dordrecht, Gouda, Utrecht, Bergen op Zoom, Tilburg, Den Bosch, Eindhoven, Weert, Nijmegen en zelfs Amsterdam allemaal gratis transport hebben!

Kwaliteit foto’s, printer en fototoestel: alle photobooths zijn voorzien van professionele high-end foto apparatuur voor natuurlijke en studiowaardige kwaliteit foto’s van super kwaliteit.

Social media: Onderdeel van het standaard pakket is een social media en e-mail applicatie, waarmee je de foto’s direct kan delen via een extra scherm aan de buitenkant van de photobooth.

Afmetingen photobooth: Het fotohokje is 2 meter lang, 1 meter breed en 2.10 meter hoog. Graag hebben wij aan de achterkant nog een halve meter speling om bij de techniek te kunnen. Daarnaast is één huis-tuin-en-keuken stopcontact nodig voor elektriciteit. Omdat het hokje uit verschillende onderdelen bestaat, kan het zelfs in een kleine lift naar een andere verdieping worden gebracht. Ook als er trappen zijn, is het vaak prima mogelijk om de photobooth naar een hogere etage te krijgen.

Foto’s digitaal: Na afloop krijg je alle foto’s digitaal en ze komen op een online privé galerij te staan.

Capaciteit photobooth: Er passen tot wel 8 mensen in het fotohokje, de vraag is alleen of dit de foto ten goede komt 😉

Beschikbaarheid & Reservering: De beschikbaarheid, een offerte aanvragen of een vraag stellen kan hierboven.

Extra opties bij dit fotohokje boeken:

Voor leuke extra’s ben je bij deze verhuurder ook aan het juiste adres! Zij bieden namelijk:

  • Thema attributen pakket
  • Custom attributen pakket
  • Een origineel gastenboek pakket
  • Uploaden naar social media of e-mail
  • Een gepersonaliseerde achterwand
  • Fotocollages van hout
  • Buitenkant photobooth personalisatie
  • Videobooth of GIF functie
  • Green screen
  • Extra vintage aankleding
  • Op aanvraag: sales promoters

Eindoordeel van FotograafKiezen.nl

Voor dit pakket hoef je eigenlijk geen extra opties meer te boeken, want dit is een erg complete photobooth. De prijs is vergelijkbaar met veel andere fotohokjes, maar zowel de uitstraling van dit fotohokje, als de huurperiode – 4 uur – zijn duidelijk bovengemiddeld. Goede ‘value for money’ dus!

Fotograaf Kiezen - 100+ fotografen vergelijken